Квитки на автобус

БілетиПлюс знаходить дешеві квитки на автобуси далекого прямування, порівнюючи ціни від офіційних перевізників. Ви зможете перевірити розклад автобусних рейсів, дізнатися наявність вільних місць і купити квиток всього за 5 хвилин.

Наші переваги

Всі маршрути далекого прямування

Наш сайт допоможе вам заощадити час і більше не їздити на автовокзали для пошуку і покупки квитка, де потрібно довго стояти в чергах. Вам достатньо ввести точку відправлення і прибуття, а також дату поїздки, щоб отримати вичерпну інформацію про наявність вільних місць, вартість квитків. Ви зможете легко вибрати потрібний рейс, місце в салоні і замовити квиток.

Остаточна ціна квитка

Вартість квитків на нашому сайті є остаточною і не змінюється при оформленні квитка. Вам не потрібно буде платити ніяк додаткових непередбачених платежів.

Ніяких комісій і прихованих платежів

Сервіс БілетиПлюс абсолютно безкоштовний, ми не включаємо у вартість квитків додаткових комісій. Ціна у нас і у продавця квитка не відрізняються: ми порівнюємо справжні ціни від різних продавців, щоб ви змогли знайти кращу на один і той же квиток.

Онлайн бронювання

Щоб купити квиток, більше не потрібно їхати на автовокзал. Бронювання і замовлення квитка можна повністю зробити через інтернет на сайті Bus.Biletyplus.ua.

Можливість повернення

Купуючи квитки, обов'язково намагайтеся ознайомитися з правилами їх повернення. Якщо з якоїсь причини у вас скасовується поїздка, або переноситься на інший час, ви можете звернутися безпосередньо до продавця квитка і зробити повернення.

Безкоштовна допомога фахівця

При виникненні питань з бронювання, ви можете в будь-який час поставити їх електронною поштою або через онлайн помічник на сайті. Наші фахівці уточнять необхідний перелік документів, підкажуть інформацію за розкладом руху автобусів, допоможуть підібрати квитки на необхідні рейси, щоб ви успішно дісталися до потрібного місця.

Допомога у пошуку і замовленні квитків

Тим, кому потрібна консультація при бронюванні квитка, ми з радістю допоможемо. Наші фахівці дадуть відповідь на ваші питання, знайдуть для вас найвигіднішу пропозицію по вартості і часу в дорозі, допоможуть в оформленні квитка.

Приємної подорожі з Bus.BiletyPlus.ua!